دورهمی انجمن های فرهنگی استان قم

در هفته‌ی پایانی اسفندماه 1399 دورهمی مدیران انجمن‌های فرهنگی استان قم، در محل سالن اجماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد.

در این مراسم که 15 انجمن فعال استان حضور داشتند، به میزبانی مدیرکل اداره ارشاد اسلامی قم، جناب آقای سیدعباس حسینی کاشانی بود. در ابتداری این مراسم که تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید، مدیرکل ارشاد قم، ضمن خوش‌آمدگویی و خدا قوت به میهمانان، اعلام کرد: علی رغم تمام محدودیت‌ها و کمبود بودجه در سالی که گذشت، ما مصمم هستیم تا حمایت حداکثری خود را از کل انجمن‌های استان داشته باشیم، به ویژه از انجمن‌هایی که در طول سال گذشته با وجود بیماری کرونا، با ایده‌های خلاقانه به فعالیت خود ادامه دادند و با کمک گرفتن از فضای مجازی باب تازه‌ای را گشودند.

در ادامه مدیران هر یک از انجمن‌ها، من جمله مدیر انجمن ناشران کودک و نوجوان استان قم، جناب آقای سبحانی نسب، ضمن تشریح فعالیت‌های انجمن در طول سال 99، به آمادگی خود برای ادامه‌ و تکمیل کارهای انجام شده برای سال 1400 پرداختند.

در پایان این مراسم، مدیرکل اداره ارشاد اسلامی قم، با اهداء هدایایی از مجموعه‌ی مدیران انجمن‌های استان قدردانی به عمل آورد.

دورهمی انجمن های فرهنگی استان قم دورهمی انجمن های فرهنگی استان قم    دورهمی انجمن های فرهنگی استان قم     دورهمی انجمن های فرهنگی استان قم

keyboard_arrow_up